maj 10, 2016

O NAS

AL-PAT Firma Handlowo Usługowa Patryk Kozieł z Bytomia specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz modernizacji instalacji:
– elektrycznych i systemów automatyki budynkowej w standardzie KNX,
– chłodniczych, klimatyzacji jak również pomp ciepła.

Jesteśmy powstałą w 2010 roku firmą, która od początku działalności stawia na dynamiczny rozwój. Początkowo zajmowaliśmy się montażem instalacji elektrycznych w nowo wybudowanych domach i mieszkaniach oraz usuwaliśmy awarie elektryczne. W chwili obecnej świadczymy kompleksowe usługi elektryczne, instalujemy automatykę budynkową i modernizujemy instalacje elektryczne w biurowcach, halach produkcyjnych i budynkach mieszkalnych. 

Choć firma w obecnej formie istnieje dopiero od kilku lat, mamy bogate doświadczenie w pracach instalacyjnych. Nasz zespół to fachowcy z szeroką wiedzą i wymaganymi uprawnieniami, którzy do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Nieustannie się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach tak, by być konkurencyjni na dynamicznie zmieniającym się rynku usług elektrycznych oraz chłodniczych.

Automatyka budynkowa,  instalacje elektryczne, chłodnictwo, klimatyzacja i pompy ciepła to nasze główne obszary działalności. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz zapleczem technologicznym, pozwalającym realizować najbardziej skomplikowane zlecenia, a o tym, że jesteśmy godni zaufania świadczą liczne referencje wystawiane przez naszych zleceniodawców. Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na miłą, profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo techniczne i pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Ponieważ oferujemy szeroki zakres usług, możemy wykonywać kilka prac jednocześnie, zatem zlecając nam więcej zadań, zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze, a dodatkowo otrzymają pełną gwarancję.